O mnie

Mam na imię Agnieszka i kocham latać :) Moją przygodę z szybowcami rozpoczęłam w 2011 roku w Aeroklubie Gliwickim.

Początki nie były łatwe, ale udało się i z końcem sierpnia 2011 poleciałam na swoje pierwsze loty samodzielne. Emocje były ogromne, ale o tym wszystkim możesz przeczytać na tym blogu.

Dlaczego piszę tego bloga?

Przede wszystkim, aby zapamiętać jak to było, jak uczyłam się latać, co było dla mnie trudne, jakie emocje mną targały – może jedno zdanie komuś pomoże w nauce pilotażu i bezpiecznych lotach (kiedyś słyszałam, że każdą książkę czytamy dla jednego zdania, które jakoś nas zainspiruje – wierzę, że tak będzie również z tym blogiem)

Drugim celem jest pokazanie, że marzenia o lataniu nie są nierealne i odrobina zaangażowania i samozaparcia potrafi dodać skrzydeł (dosłownie i w przenośni)

Chciałabym przyczynić się do poprawienia bezpieczeństwa szybowcowego w Polsce poprzez szerzenie praktyczniej wiedzy na temat zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych oraz budowanie świadomości bezpiecznego latania wśród pilotów.

Podziękowania:
Dziękuję instruktorom Aeroklubu Gliwickiego oraz rybnickiego BB-Aero za cierpliwość i pomoc w zrozumieniu techniki pilotażu :)

Jeśli chcesz do mnie napisać – pisz śmiało – koraga @ gmail . com

 

Informacje w sprawie kursów i lotów zapoznawczych:
zadzwoń +48 605 315 987 lub napisz maila na adres  koraga @ gmail . com

 

 

 

Moje inne projekty:

Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym – pomagam ludziom z pasją zarabiać na własnej wiedzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalog SEO | Katalog Stron